Навчальний процес

МОНІТОРИНГ  ЯКОСТІ  ОСВІТИ

Результати рівня навчальних досягнень учнів 5– 11-х класів за І семестр 2021-2022 навчального року:

К-сть

початковий

середній

достатній

високий

І семестр

К-ть

К-ть

К-ть учнів

К-ть учнів

19.3

50.9

28.1

1.7

57.9

41.2

5.9

І семестр закінчили  52 учня  1-4 класів. Відповідно наказів МОН України використовувався інструментарій для формувального оцінювання, велися  індивідуальні картки навчального поступу кожного учня. Всі учні 1-4 класів були оцінені  за чотирирівневою системою. У Свідоцтві досягнень зафіксована розгорнута інформація про сформованість наскрізних умінь та рівні результатів навчання.

Учні 1 класу вміють читати та писати під диктовку літери, склади та слова з вивченими літерами.Досить зрозуміло висловлюють свої думки і почуття за медіа текстами. Вміють уважно сприймати усні репліки вчителя і однокласників, доречно реагують на усну інформацію у діалозі. Гарно читають 5 учнів, на достатньому рівні – 2 учні, середньому рівні – 3 учні, слабо читає – 1 учень.

Всі учні рахують в межах 10, володіють навичками додавання та віднімання чисел одного десятка. Гарно – 2 учні, добре – 7 учнів, слабо -2.

Всі учні 2 класу списують з друкованого тексту. Пишуть під диктовку на високому рівні – 5 учні, достатньому рівні – 4 учні, середньому – 3 учні, низькому – 1.

Вміють додавати і віднімати в межах 100 з переходом через десяток. Знають таблицю множення на 2,3. Складають і записують короткий запис до задач.

У 3 класі 13 учнів. З української мови високий рівень має 1 учень, достатній рівень – 7 учнів, середній рівень -4 учні, низький – 1 (взагалі не читає).

З математики володіють навичками додавання, віднімання, множення та ділення. Виконують роботу з іменованими числами, розв’язують задачі на високому рівні – 3 учні, на достатньому – 6 учнів, середньому – 3 учні, низькому – 1.

Проаналізувавши рівень навчальних досягнень учнів 4 класу маємо такі результати: високий рівень -0 учнів, достатній – 5 учнів, середній – 5 учнів, низький – 2.

Основна школа (5-9 класи) нараховує 57 учнів. З високим рівнем навчальних досягнень закінчили І семестр 1учень (1,7%), з достатнім рівнем навчальних досягнень  16 учнів (28.1%), з середнім рівнем навчальних досягнень –29  учнів (50.9%), з початковим рівнем  навчальних досягнень – 11учні (19.3%). . Порівнюючи якісний показник здобувачів освіти з минулим навчальним роком з’ясовано, що рівень знань учнів основної не змінився .

Старша школа (10-11 класи) нараховує 19 учнів. З високим рівнем навчальних досягнень закінчили І семестр 1 учень (5.9%), з достатнім рівнем навчальних досягнень – 7 учнів (41.2%), з середнім рівнем навчальних досягнень 11 учнів (57.9%), з початковим  рівнем навчальних досягнень 0 учнів (0%). Порівнюючи якісний показник здобувачів освіти з минулим навчальним роком з’ясовано, що рівень знань учнів старшої школи покращився  на 3%.

Проаналізувавши стан успішності учнів окремо по класах, можна зробити висновки, що в кожному класі є резерв учнів, які б могли досягти свого основного рівня. Так, на високому рівні ще могли б навчатися  учні, які мають рівень навчальних досягнень 8-9 балів з трьох  предметів:  Кобилевська У.- 6 клас  ,Крючкова А -10 клас ,Храмченкова О.-6 клас, на достатньому рівні ще могли б навчатися  учні, які мають рівень навчальних досягнень 6 балів з одного  або двох предметів: 11 клас  – Ядрова А ,Домашенко К -10 клас.